Nevkoš d.o.o.

Raspored odvoza

Pregledajte raspored odvoza za vašu lokaciju

Plastika i papir

PRVA SRIJEDA U MJESECU: KANOVCI

PRVI PETAK U MJESECU: RADIĆEV BLOK I BANA JELAČIĆA

DRUGA SRIJEDA U MJESECU: NOVO SELO

DRUGI PETAK U MJESECU: SLAVIJA I BORINCI

TREĆA SRIJEDA U MJESECU: MIRKOVCI I MALA BOSNA

TREĆI PETAK U MJESECU: ZAGREBAČKI BLOK I DESNA STRANA KRALJA ZVONIMIRA

ČETVRTA SRIJEDA U MJESECU: KOLODVOR, VRTNO NASELJE I LIJEVA STRANA KRALJA ZVONIMIRA

 

 

NAPOMENA : U slučaju da odvoz papira i plastike pada na vjerski ili državni blagdan, isti se prebacije na slijedeći radni dan ili subotu*

Komunalni otpad

Andrije Hebranga
Andrije Štampara
Ante Starčevića
Ante Starčevića (neparna od 49 do 79)
Ante Starčevića-stan 4 (Neboder)
Antuna Akšamovića
Antuna Branka Šimića
Antuna Gustava Matoša - stan (od 1 do 11) + 21+ 54
Antuna Zrinšeka
Augusta Šenoe-stan (24,26,35,37,39)
Bana Jelačića-stan 38
Ćirila i Metoda (od 1 do 23) Lijevo
Dragutina Žanića-Karle
Frane Kršinića
Glagoljaška
Hansa Dietricha Genschera
Hrvoja Vukčića Hrvatinića
Istarska
Ivana Domca
Ivana Gundulića (od 1 do 11a) Desno
Ive Tijardovića
Izidora Kršnjavog
Jakova Gotovca
Josipa Bognera
Josipa Jurja Strossmayera
Josipa Lovretića
Josipa Matasovića
Jurja Dalmatinca-stan (10,10a,10b,10c)
Jurja Dalmatinca-stan (5,5a,5b,7)
Jurja Dalmatinca-stan (neparni od 17 do 23)
Kanovačka
Kneza Mislava (samo zgrade - neparni od 1 do 13)
Krajiška
Ksavera Šandora Gjalskog
Kunjevci
Lapovačka - (parna od 2 do 36)
Lavoslava Ružičke
Ljudevita Gaja
Ljudevita Posavskog-stan 1A
Ljudevita Posavskog-stan 1B
Mate Medvedovića
Matije Antuna Reljkovića - ulica
Matije Gupca (od 1 do 105) - Lijevo
Miroslava Krleže
Nikole Tordinca
Ohridska (samo zgrade do 14a)
Otona Kučere
Pavleka Miškine
Prilaz Ruđera Boškovića
Prolaz A. Ulmana
Ruđera Boškovića
S.S. Kranjčevića
Slavka Jankovića
Slavka Mađera
Splitska
Srijemska
Stanka Vraza
Stjepana Radića
Stjepana Šulcera-stan 16
Trg Josipa Runjanina (neparna od 1 do 9)
Trg Kralja Tomislava
Trg Vinkovačkih jeseni
Tvrtka Kotromanića
Ulica Breza
Ulica lipa
Vanje Radauša
Vatrogasna
Vatroslava Lisinskog
Vijenac Jakova Gotovca
Vladimira Nazora (parna od 2 do 14) i (neparna od 1 do 33)
Vojarska
Zagrebačka - stan (od 16 do 20)
Zalužje
Alojzija Stepinca
Anđela Gabrijela
Anđela Rafaela
Antuna Mihanovića (od 1 do 11) - Zgrada
Bana Jelačića 44 - Zgrada
Bana Jelačića-stan 82 - Zgrada
Bartola Kašića
Blok Vladimira Nazora - (od 1 do 17)
Bohnova
Bosanska
Bosutska
Brčanska
Ciglarska
Crkvište
Ćirila i Metoda - Desno (20 do 95d)
Dalmatinska
Dren
Dubrovačka
Ervenička
Eugena Kumičića
Fra Vjekoslava Mičude
Glagoljaška
Grigora Viteza
Hansa D. Genschera 16a - Zgrada
Industrijska
Industrijska zona Jošine - Put Silosa, M.Ballinga, Kumanova
Ivana Meštrovića
Ivane Brlić Mažuranić
Ivane Brlić Mažuranić (od 1 do 30)
Izvorska
Jadranska
Jošine
Julija Klovića 
Jurja Dalmatinca-stan (5c,7,9) - Zgrada
Katarine Kotromanić
Kneza Domagoja
Kneza Višeslava
Kralja Stjepana Tomaševića
Kralja Zvonimira 4 - Zgrada
Krbavska
Lavoslava Ružičke
Ljeskovačka
Ljudevita Gaja-stan (od 15 do 27) - Zgrada
Majke Tereze 
Makedonska
Marka Marulića
Matice Hrvatske 6,8,10 - Zgrada
Matije Antuna Reljkovića
Matije Gupca
Matije Ivanića
Mijata Stojanovića
Nikole Jurišića 
Nova brana
Petra Hektorovića
Petra Preradovića
Primorska
Prolazna
Senjskih uskoka
Sigetska
Slavka Kopača
Sopot - ulica
Srce Marijino
Srijemska
Sv.Leopolda Mandića
Šetalište Dion. Švagelja - (od 1 do 8a)
Šime Debelića
Školska 
Trg dr.Franje Tuđmana 2
Trogirska
Velebitska
Visovačka
Vladimira Nazora (neparna od 35 do 43) - Zgrada
Vladimira Nazora (parna od 16 do 24) - Zgrada
Voćarska
Vodenička
Zagorska
Željeznička
Županjska
Andrije Kačića-Miošića
Ante Starčevića - Zgrada - (54a,56a,58a,60,62,64,66,68,70,72,74)
Ante Starčevića-stan 4 - Neboder
Blok Julija Domca
Brodska
Cerička
Ciglarska
Diljeva ulica
Diljevo naselje
Dirov brijeg
Duga ulica
Dvanaest redarstvenika
Đakovačka
Elise Šokčević
Eugena Kvaternika
Ferde Livadića
Frana Krste Frankopana
Grgura Ninskog
Grobljanska
Hrvatskih kraljeva  (od 1 do 70a)
Iločka
Ivana Filipovića
Ivana Kozarca 
Ivana Mažuranića - Zgrada - (od 1 do 24)
Josipa Brunšmida
Josipa Kozarca
Julija Benešića
Karlovačka
Kneza Zdeslava
Koprivnička
Kralja Zvonimira (parna od 2 do 114a) i (neparna od 1 do 127)
Kraljice mira
Makova
Marije Jurić Zagorke - Zgrada - (22,24,26,28,30)
Matice Hrvatske 4 - Zgrada
Matije Klajna
Mirkovačka
Nikole Tesle
Nova ulica
Nuštarska
Petra Zrinskog
Petrinjska
Požeška
Privlačka
Slavonska
Sv.Antuna Padovanskog
Tenina 
Trg bana Josipa Šokčevića
Trg dr. Franje Tuđmana
Trg Josipa Runjanina - (od 11 do 21)
Ulica maslačaka
Vladimira Gortana
Vrtna
Vukovarska
Zlatana Sremca
Zvonarska (zgrade od 46 do 56)

MIRKOVCI
9. Svibjna
Baranjska
Bare
Branka Radičevića
Dunavska
Mali kraj
Nogometna
Savska 
Sime Lončara
Ulica mladosti
Ulica trešanja
Uska ulica
Vidorska
Alberta Kinerta
Andrije Hebranga
Anina
Ante Majstorovića
Ante Starčevića (od 1 do 19)
Ante Starčevića-stan 4 - Neboder
Antuna Branka Šimića
Antuna Gustava Matoša
Augusta Cesarca
Augusta Šenoe
Bana Ivaniša Horvata
Barutana
Blato
Blok tržnica
Borinačka
Borovska
Bračka
Bribirska
Brijunska
Brune Bušića
Bunjevačka
Cara Graciana
Cara Valentinijana I
Cvjetna
Dr. Mate Topalovića
Dr.Josipa Fulanovića
Ferde Šišića
Fra Didaka Buntića
Gustava Krkleca
Hercegovačka
Hrvatskih kraljeva (od 78 do 130)
Hrvatskih kraljeva (od 67 do 76d)
Hrvatskih žrtava
Hvarska
Ivana Antuna Fitzyja
Ivana Gorana Kovačića zgrade (od 58 do 68)
Ivana K. Sakcinskog
Ivana Vučića
Ivana Zajca
Josipa Jovića
Josipa Jurja Strossmayera
Josipa Kosora
Josipa Runjanina 
Jure Kaštelana
Jurja Dalmatinca
Klenova
Kneza Branimira
Kneza Mislava (samo zgrade - neparni od 1 do 13)
Kneza Trpimira
Kolarska
Kolodvorska
Kralja Krešimira
Kralja Tomislava
Kulina bana
Kvarnerska
Lapovačka - (parna od 2 do 36)
Luja Adamića
Ljudevita Posavskog
Marije Jurić Zagorke
Marina Držića 
Marka Kadića
Mije Brašnića
Mije Mareka
Mile Budaka
Mostarska
Nikole Šubića Zrinskog
Nikole Tesle
Ohridska (samo zgrade do 14a)
Osječka
Otočka
Pavla Šubića
Petra Zoranića
Slave Raškaj
Slavija
Slavka Jankovića
Splitska
Stjepana Đakovića
Stjepana Ivšića
Stjepana Pavičića
Stjepana Šulcera 
Sunčana
Šokačka
Tina Ujevića
Vikend naselje Borinci 
Vjekoslava Klaića
Vladimira Kovačića
Zagrebačka (od 22 do 65)
Zvjezdana
Zvonarska od (1 do 55)
Žankovac
Željeznički vijenac

MIRKOVCI
22. lipnja
Bana Jelačića
Branislava Nušića
Branka Radičevića
Crkvena 
Drenova
Europske unije
Jankovačka
Josifa Pančića
Kamenice
Mirkova
Mirkova
Panonska
Prišinci
Strma
Trg Nikole Tesle
Ulica Hrvatskih branitelja
Ulica Hrvatskih sokolova
Ulica suncokreta
Vinkovačka
Vukovarska
Zelena
Zrmanjska
Željeznička
Žrtava fašizma
Ante Starčevića-stan 4 - Neboder
Antuna Mihanovića (od 1 do 11) - Zgrada
Bana Jelačića
Blok Vladimira Nazora - (od 1 do 17)
Duga ulica 19 - Zgrada
Istarska
Ivana Gorana Kovačića - (bez zgrada)
Ivana Gundulića - Lijevo
Joze Ivakića
Jurja Dalmatinca-stan (5c,7,9) - Zgrada
Kneza Mislava - (parni od 2 do 38)
Kralja Zvonimira 4 - Zgrada
Lapovačka - (neparni od 1 do 11)
Ljudevita Gaja-stan (od 15 do 27) - Zgrada
Matice Hrvatske
Poljska
Šetalište Dion. Švagelja 
Vladimira Nazora (neparna od 35 do 43) - Zgrada
Vladimira Nazora (parna od 16 do 24) - Zgrada
Ante Starčevića - Zgrada - (54a,56a,58a,60,62,64,66,68,70,72,74)
Ante Starčevića-stan 4 - Neboder
Duga ulica 24 - Zgrada
Ivana Mažuranića - Zgrada - (od 1 do 24)
Marije Jurić Zagorke - Zgrada - (22,24,26,28,30)
Nikole Tesle - (zgrade 39,39a,39b)
Trg Josipa Runjanina - (od 11 do 21)
Zvonarska - (zgrade od 46 do 56)
X